Kaitlentė Whirlpool AKT 625/WH цена
Kaitlentė Whirlpool AKT 625/WH цена
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT625WHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 276.9 € |
|
208.15 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT625WHKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 276.9 € |
|
208.15 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool AKT 625 WH kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.69 eur/mėn |
|
208.15 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
208.15 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT 625/WHбольше |
|
208.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
208.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
WHIRLPOOL AKT 625/WH Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
209.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
209.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Whirlpool AKT 625/WH hob White Built-in Gas 4 zone(s) |
|
214.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
214.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Whirlpool AKT 625/WH Juoda, Balta Įmontuoti 60 cm Dujinė 4 zone(s) |
|
223.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
223.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 01:41
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8003437605567 |
| Gamintojo kodas | akt 625/wh |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7800w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.9cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 49cm |
| Svoris | 11.5kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |












































