Gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IX цена
Gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IX цена
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142 € |
|
111.87 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
111.87 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gartraukis Whirlpool AKR 749/1 XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.0 € |
|
111.87 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142 € |
|
111.87 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
111.87 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142 € |
|
111.87 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
111.87 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
WHIRLPOOL AKR 749/1 IX GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
111.87 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
111.87 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Gartraukis Whirlpool AKR 749/1 XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.0 € |
|
111.87 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
111.87 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
111.87 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Whirlpool AKR 749/ 1 IX montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.19 eur/mėn |
|
111.87 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IX, įmontuojamasSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
112.99 €
|
B магазин naminukas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IXYra sandėlyje. |
|
113.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
113.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 749/1 X |
|
113.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
113.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
115.23 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
115.23 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 749/1 IX Inox |
|
118.78 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
118.78 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Whirlpool | Hood | AKR 749/1 IX | Telescopic | Energy efficiency class D | Width.. |
|
123.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
123.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 749/1 X | AF517 |
|
124.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
124.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Whirlpool | Hood | AKR 749 |
|
139.77 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
139.77 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 18:21
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8003437233678 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | akr749/1 ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | 150kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 304m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 46-62db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | 180m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | plaunamas |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 6kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | + |
| Kita informacija | ištraukiamas (telescopinis) dizainas |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Показать больше | |

















































