Televizorius Sharp 50GL4060E цена
Televizorius Sharp 50GL4060E цена
Televizorius Sharp 50GL4060E | 50 col. | 4K Ultra HD | LED | Google TV™ |
|
249.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
249.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Sharp 50GL4060E televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.45 eur/mėn |
|
266.69 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
266.69 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 02:36
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5905683270816 |
| Plotis | 111.65 |
| Aukštis | 64.83 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Gylis | 8.02 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | LED |
| Funkcijos | YouTube, Netflix, Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV), Chromecast, Google Assistant, Dolby Atmos, Dolby Vision, Amazon Prime, Google Play Store, Active Motion 800 |
| Modelis | 50GL4060E |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Metinės energijos sąnaudos | 69 |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 25.61 |
| Aukštis su stovu | 72.38 |
| Svoris be stovo | 9.7 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR10, HLG, Dolby Vision™ |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | GL4060E |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kilmės šalis | Japonija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 69 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Показать больше | |






































