Televizorius Sharp 55FP1EA цена
Televizorius Sharp 55FP1EA цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-11-27 01:30
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5903802468809 |
| Plotis | 123.1 |
| Aukštis | 71.8 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 15600 |
| Svoris | 11 |
| Komplekte | Monitorius, nuotolinio valdymo pultas, 2 AAA baterijos, TV stovo montavimo komplektas, instrukcija. |
| Gylis | 9.1 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Funkcijos | Netflix, Youtube, Google Play Movies & TV, Google Play Store, Prime Video |
| Modelis | 55FP1EA |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 26.5 |
| Aukštis su stovu | 76 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR10, HLG, Dolby Vision™ |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| S/PDIF jungtis | - |
| WiDi sąsaja | - |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 83 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 0.88 |
| Pakuotės plotis | 0.16 |
| Pakuotės ilgis | 1.33 |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Показать больше | |






































