Samsung RB34T632ESA/EF цена
Samsung RB34T632ESA/EF цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Samsung |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806090561467 |
| Gamintojo kodas | rb34t632esa |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 254kwh |
| Bendra talpa | 341l |
| Šaldytuvo talpa | 227l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 18val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | vandens dispenseris, nofrost |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 185cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 74.5kg |
| Показать больше | |

































