Šaldytuvas Samsung RB34C670EWW цена
Šaldytuvas Samsung RB34C670EWW цена
Šaldytuvas SAMSUNG RB34C670EWW/EF, 185 cm, baltasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
399.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
399.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C670EWWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
399.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Samsung RB34C670EWW/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439.99 € |
|
399.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
399.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung Refrigerator RB34C670EWW/EF, height 185.3cm, 344l, Energy class E, freez..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
418.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung RB34C670EWW/ EF šaldytuvasIšpardavimas nuo 05.20 iki 05.22 |
|
379.00 €
|
B магазин rde.lt |
Šaldytuvas Samsung RB34C670EWW/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
379.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
379.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB34C670EWW/EF |
|
387.54 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
387.54 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas SAMSUNG RB34C670EWW/EF, 185 cm, baltasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
399.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
399.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C670EWWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
399.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C670EWWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
399.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Samsung RB34C670EWW/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439.99 € |
|
399.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
399.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung Refrigerator RB34C670EWW/EF, height 185.3cm, 344l, Energy class E, freez..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
418.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Samsung RB34C670EWW/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
418.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
418.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung Refrigerator RB34C670EWW/EF, height 185.3cm, 344l, Energy class E, freez..больше |
|
418.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
418.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laisvai pastatomas šaldytuvas SAMSUNG RB34C670EWW/EFKaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 539.00 € |
|
426.57 €*
|
B магазин mokivezi.lt |
SAMSUNG RB34C670EWW |
|
429.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
429.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung Refrigerator RB34C670EWW/EF, height 185.3cm, 344l, Energy class E, freez.. |
|
450.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
450.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung Refrigerator RB34C670EWW/EF, height 185.3cm, 344l, Energy class E, freez.. |
|
479.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Samsung RB7300T RB34C670EWW, šaldytuvas, E klasė, No Frost, 185cm, 344l, baltas |
|
519.00 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 11:32
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806095286105 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 254kwh |
| Bendra talpa | 344l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.3cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 63kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |








































