Šaldytuvas Samsung RB34C675EBN цена
Šaldytuvas Samsung RB34C675EBN цена
Samsung RB34C675EBN/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579.0 € |
|
460.36 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
460.36 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas SAMSUNG RB34C675EBN/EF, 185 cm, juodasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
469.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
469.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C675EBN/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
469.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Refrigerator Samsung Refrigerator-freezer RB34C675EBNNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
496.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu Samsung RB34C675EBN juodas |
|
419.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
419.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung RB34C675EBN/ EF šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.04 eur/mėn |
|
460.36 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 25.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
460.36 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 25.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB34C675EBN/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
460.36 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
460.36 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung RB34C675EBN/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579.0 € |
|
460.36 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
460.36 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung ŠALDYTUVAS RB34C675EBN/EF SMG |
|
460.36 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
460.36 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
SAMSUNG RB34C675EBN/EF ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
462.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
462.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Šaldytuvas SAMSUNG RB34C675EBN/EF, 185 cm, juodasKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
469.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
469.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB34C675EBN/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
469.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
469.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C675EBN/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
469.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C675EBN/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
469.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Laisvai pastatomas šaldytuvas SAMSUNG RB34C675EBN/EFKaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 609.00 € |
|
472.00 €*
|
B магазин mokivezi.lt |
Refrigerator Samsung Refrigerator-freezer RB34C675EBNNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
496.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Refrigerator RB34C675EBN/EF, height 185.3cm, 344l, Energy class E, freez.. |
|
540.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
540.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung Refrigerator RB34C675EBN/EF, height 185.3cm, 344l, Energy class E, freez.. |
|
562.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Fridge-freezer RB34C675EBN |
|
573.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
573.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung Šaldytuvas-šaldiklis RB34C675EBN | RB34C675EBN/EF | 880609528.. |
|
637.00 €
|
B магазин enter24.eu |
Rb34c675ebn |
|
1061.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
1061.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 08:21
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806095286150 |
| Gamintojo kodas | rb34c675ebn/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 254kwh |
| Bendra talpa | 344l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn,n,st,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, power cool |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.3cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 66kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | freshzone, all around cooling, fast freeze, power cool, no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |













































