Šaldytuvas Samsung RB34C7B5E12 цена
Šaldytuvas Samsung RB34C7B5E12 цена
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C7B5E12/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 585 € |
|
489.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
489.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung Bespoke RB34C7B5E12/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 601.0 € |
|
504.17 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung Bespoke RB34C7B5E12/EF Clean WhiteKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 799.99 € |
|
519.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung BeSpoke, NoFrost, 186 cm, 344 L, baltas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
549.99 €
|
B магазин elesen.lt |
SAMSUNG RB34C7B5E12/EF ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
489.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
489.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB34C7B5E12/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
489.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
489.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Baltas šaldytuvas Samsung RB34C7B5E12/EFYra sandėlyje. |
|
489.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
489.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C7B5E12/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 585 € |
|
489.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
489.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C7B5E12/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 585 € |
|
489.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
489.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung RB34C7B5E12/ EF šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 81.50 eur/mėn |
|
489.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
489.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB34C7B5E12/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
489.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
489.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung ŠALDYTUVAS RB34C7B5E12/EF SMG |
|
489.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
489.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung Šaldytuvas Samsung 185cm NF, Clean Baltas |
|
503.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
503.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung Bespoke RB34C7B5E12/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 601.0 € |
|
504.17 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RB34C7B5E12/EF | 8806095286198 |
|
508.20 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
508.20 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
SAMSUNG RB34C7B5E12 |
|
519.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
519.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung Bespoke RB34C7B5E12/EF Clean WhiteKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 799.99 € |
|
519.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung BeSpoke, NoFrost, 186 cm, 344 L, baltas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
549.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Šaldytuvas Samsung Šaldytuvas Samsung Bespoke RB34C7B5E12 | RB34C7B5E12EF | 8806.. |
|
722.35 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 08:55
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806095286198 |
| Gamintojo kodas | rb34c7b5e12/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, išmanusis šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 254kwh |
| Bendra talpa | 344l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | wifi, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.3cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 72kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai, 3 plastikiniai šaldiklio stalčiai, pieno produktų skyrelis, 3 stiklinės lentynos, 3 lentynos durelėse, wifi, Šalto oro cirkuliacija; |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |




































