Šaldytuvas Samsung RB38C600DSA цена
Šaldytuvas Samsung RB38C600DSA цена
Samsung RB38C600DSA/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 521.39 € |
|
474.61 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C600DSA/EFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 549.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
479.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C600DSA/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
479.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Samsung RB38C600DSA/ EF šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.53 eur/mėn |
|
465.31 €
|
B магазин rde.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C600DSA/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
465.31 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
465.31 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C600DSA/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
474.61 €*
|
B магазин 1a.lt |
Samsung RB38C600DSA/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 521.39 € |
|
474.61 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C600DSA/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
474.80 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
474.80 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Samsung RB38C600DSA/EF |
|
477.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
477.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C600DSA/EFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 549.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
479.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C600DSA/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
479.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C600DSA/EF |
|
482.94 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
482.94 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
SAMSUNG RB38C600DSA |
|
489.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
489.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Refrigerator SAMSUNG RB38C600DSA/EF, 203 cm | RB38C600DSA/EF | 8806094768183 |
|
1178.05 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 16:10
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806094768183 |
| Gamintojo kodas | rb38c600dsa/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 211kwh |
| Bendra talpa | 390l |
| Šaldytuvo talpa | 276l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 72kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | Šalto oro cirkuliacija; 3 stiklinės lentynos; 4 lentynos durelėse; 3 šaldiklio stalčiai |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | all around cooling, power freeze, power cool, full no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |




































