Televizorius Samsung QE55QN90FAT цена
Televizorius Samsung QE55QN90FAT цена
Televizorius Samsung QE55QN90FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1039.0 € |
|
842.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius QLED SAMSUNG QE55QN90FATXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1799 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
899.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung 55" 4K NeoQLED N90F QE55QN90FATXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 25.61 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
922.00 €
|
B магазин bite.lt |
Samsung QE55QN90FAT 55'' 4K Ultra HD Smart TV |
|
778.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
778.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QN90F QE55QN90FAT 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi&ldquo..больше |
|
779.12 €
|
B магазин percte.eu |
Samsung QN90F QE55QN90FAT 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black, Titan.. |
|
796.10 €
|
B магазин b2cshop.eu |
QLED Televizorius Samsung QE55QN90FATXXHYra sandėlyje. |
|
841.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
841.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE55QN90FATXXH Neo QLED Mini LED 55" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
842.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
842.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE55QN90FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1039.0 € |
|
842.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Samsung Electronics Polska Samsung QN90F QE55QN90FAT 139.7 cm (55") 4K Ultra HD .. |
|
846.80 €
|
B магазин smartech.ee |
Samsung QE55QN90FATXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 141.57 eur/mėn |
|
849.41 €
|
B магазин rde.lt |
Samsung QN90F QE55QN90FAT 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black, Titan.. |
|
854.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
854.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Televizorius Samsung 55" QE55QN90FATXXH 2025 m. modelis |
|
857.77 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
857.77 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Telewizor Samsung QE55QN90FAT QLED 55'' 4K Ultra HD Tizen | QE55QN90FATXXH | 880.. |
|
859.60 €
|
B магазин enter24.eu |
TV Samsung QE55QN90FATXXH | 8806095995427больше |
|
883.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
883.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Samsung QE55QN90FAT 55" Neo QLED QN90F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) |
|
888.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Televizorius QLED SAMSUNG QE55QN90FATXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1799 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
899.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Samsung QE55QN90FATXXH Neo QLED Mini LED 55" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
899.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
899.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung QN90F QE55QN90FAT 139,7 cm (55") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-F.. |
|
908.72 €
|
B магазин doberman.lt |
Samsung 55" 4K NeoQLED N90F QE55QN90FATXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 25.61 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
922.00 €
|
B магазин bite.lt |
„Samsung QN90F QE55QN90FAT“ 139,7 cm (55") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius .. |
|
928.27 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung QN90F QE55QN90FAT 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black, Titanium |
|
929.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
929.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
SAMSUNG TV NeoQLED 55in QE55QN90FATXXH |
|
968.12 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
968.12 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung QN90F QE55QN90FAT 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas, Titano |
|
997.50 €
|
B магазин vitalimax.lt |
„Samsung QN90F QE55QN90FAT“ 139,7 cm (55") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius .. |
|
1229.55 €
|
B магазин marsietis.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 00:33
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095995427 |
| Modelis | qe55qn90fatxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 76kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t2/c/s2 x2 |
| Svoris | 17.7kg |
| Svoris su stovu | 20.6kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 60w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, usb 2.0 x 2, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, dolby atmos |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 70.56cm |
| Plotis be stovo | 122.74cm |
| Gylis be stovo | 2.69cm |
| Aukštis su stovu | 76.82cm |
| Plotis su stovu | 122.74cm |
| Gylis su stovu | 23.7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Показать больше | |














































