Samsung Galaxy Tab A9 LTE 64GB цена
Samsung Galaxy Tab A9 LTE 64GB цена
Planšetinis kompiuteris Samsung TABLET GALAXY TAB A9 8.7"/64GB LTE GRAPH SM-X115Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
174.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Planšetinis kompiuteris Samsung GALAXY TAB A9 4G 64GB grafito spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 205.24 € |
|
185.02 €*
|
B магазин pigu.lt |
Samsung Galaxy Tab A9, 22.1 cm (8.7"), 1340 x 800 pixels, 64 GB, 4 GB, 2 GHz, Gr.. |
|
161.18 €
|
B магазин printera.lt |
Planšetinis Kompiuteris - Samsung Tab 4+64GB 8.7" LTE Graphiteбольше |
|
164.21 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
164.21 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
„Samsung Galaxy Tab A9“ 4G LTE-TDD ir LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8,7 colio) 4 GB „Wi.. |
|
168.91 €
|
B магазин marsietis.lt |
Samsung Galaxy Tab A9 LTE, 4GB/64GB, Graphite SM-X115NZAAEUE |
|
169.23 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
169.23 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Samsung Galaxy Tab A9 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22.1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (80.. |
|
170.12 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
170.12 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Samsung TABLET GALAXY TAB A9 8.7"/64GB LTE GRAPH SM-X115Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
174.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Galaxy Tab A9 4G LTE-TDD and LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (.. |
|
177.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Planšetinis kompiuteris Samsung GALAXY TAB A9 4G 64GB grafito spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 205.24 € |
|
185.02 €*
|
B магазин pigu.lt |
Samsung Galaxy Tab A9 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22.1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (80.. |
|
186.17 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung Galaxy Tab A9 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8,7") 4 GB Wi-Fi 5 (80.. |
|
192.15 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Samsung Galaxy Tab A9 8.7" 64GB LTE SM-X115 Graphite (SM-X115NZAAEUE) planšetini..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.67 eur/mėn |
|
201.99 €
|
B магазин rde.lt |
Samsung Galaxy Tab A9 8.7/64GB LTE - Patikimas Planšetinis Kompiuterisбольше |
|
223.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
223.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 18:30
! Сообщить об ошибке| Марка | Samsung |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 8806095305868 |
| Energijos klasė | - |
| Ekrano dydis | 8.7" |
| Raiška | 800 x 1340 |
| Ekrano tipas | tft |
| Vidinė atmintis | 64 gb |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2 ghz |
| Operacinės sistemos versija | android |
| 5G | - |
| 4G | + |
| 3G | + |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | android 13 |
| Akumuliatorius | 5100 mah |
| Pagrindinė kamera | 8 |
| Priekinė kamera | 2 |
| Blykstė | - |
| WiFi | wi-fi 5 (802.11ac) |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | mtk mt8781 (g99) |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | 1tb |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.332kg |
| SIM | nano-sim |
| Skambinimo funkcija | - |
| Matmenys | 211 x 124.7 x 8.0 mm |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0 |
| Kita informacija | one ui 5.1; microsd iki 1 tb; dual garsiakalbiai |
| Gamintojo procesorius | mediatek mt8781 (helio g99) |
| Grafinis išdėstymas | mali-g57 mc2 |
| Palaikomos technologijos | a-gps, Šviesos jutiklis, greitas įkrovimas, accelerometer, a-gps; accelerometer; Šviesos jutiklis; greitas įkrovimas |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | aliuminio korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 5100 |
| Aukštis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Populiariausi modeliai | galaxy tab a9 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Показать больше | |


































































