Samsung Galaxy Tab A11 LTE 64GB цена
Samsung Galaxy Tab A11 LTE 64GB цена
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Tab A11 SM-X135FZAAEUE, 8.6", 4GB/64GB, 4..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 173.9 € больше |
|
151.82 €*
|
B магазин senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris Samsung GALAXY TAB A11 8.7" / 64GB LTE PILKAS SM-X135Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 185.95 € больше |
|
165.05 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
165.05 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
TABLET GALAXY TAB A11 8.7"/64GB LTE GREY SM-X135 SAMSUNGLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
167.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Galaxy Tab A11, 64 GB, LTE, pilkas - Planšetinis kompiuterisMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
199.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
199.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Samsung Galaxy Tab A11 8.7" 4GB 64GB 4G LTE SM-X135F Graphite (SM-X135FZAAEUE) p..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.00 eur/mėn больше |
|
149.99 €
0-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 0-3 раб. дн. |
149.99 €
0-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 0-3 раб. дн. |
Planšetė Samsung Galaxy Tab A11 LTE 64GB GrayNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
149.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
149.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Tab A11 SM-X135FZAAEUE, 8.6", 4GB/64GB, 4..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 173.9 € больше |
|
151.82 €*
|
B магазин senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris Samsung Galaxy Tab A11 SM-X135FZAAEUE, 8.6", 4GB/64GB, 4..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 173.9 € больше |
|
151.82 €*
|
B магазин 1a.lt |
Samsung Galaxy Tab A11 LTE (8.7)больше |
|
155.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
155.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Planšetė Samsung Galaxy Tab A11 X135 8.7 LTE 4GB RAM 64GB – Pilkasбольше |
|
157.29 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
157.29 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Planšetė Samsung Galaxy Tab A11 LTE 64GB GrayIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
157.49 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
157.49 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Planšetiniai kompiuteriai Samsung TABLET GALAXY TAB A11 8.7"/64GB LTE GREY SM-X1.. |
|
159.00 €
|
B магазин evelatus.lt |
SAMSUNG Galaxy Tab A11 LTE 64GB, 4GB RAM, Grey, Enterprise Edition, SM-X135Fбольше |
|
159.45 €
|
B магазин smartech.ee |
Samsung Galaxy Tab A11 4G LTE-TDD ir LTE-FDD 64 GB, 22,1 cm (8,7"), 4 GB RAM, Wi..больше |
|
159.78 €
|
B магазин doberman.lt |
Planšetė Samsung Galaxy Tab A11 X135 8.7 LTE 4GB RAM 64GB – Greyбольше |
|
159.82 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
159.82 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Samsung Galaxy Tab A11 LTE, 4GB/64GB, Gray SM-X135FZAAEUEбольше |
|
162.94 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
162.94 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Planšetinis Samsung Galaxy Tab A11 8.6" 4GB / 64GB 4G sidabroбольше |
|
164.74 €
|
B магазин marsietis.lt |
Samsung Galaxy Tab SM-X135F |
|
165.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
165.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris Samsung GALAXY TAB A11 8.7" / 64GB LTE PILKAS SM-X135Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 185.95 € больше |
|
165.05 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
165.05 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
TABLET GALAXY TAB A11 8.7"/64GB LTE GREY SM-X135 SAMSUNGLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
167.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Galaxy Tab A11 4G LTE-TDD and LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 .. |
|
170.69 €
|
B магазин skytech.lt |
Samsung Galaxy Tab A11 LTE 64GBбольше |
|
174.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
174.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Samsung Galaxy Tab A11 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (8.. |
|
174.20 €
|
B магазин senetic.lt |
Samsung Galaxy Tab A11 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22.1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (8..больше |
|
174.30 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Samsung planšetinis kompiuteris SM-X135FZSAEUE 8.7" 64GB LTE, 4GB RAM, 8MP galin.. |
|
178.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Planšetinis Samsung Galaxy Tab A11 8.6" 4GB/64GB 4G sidabro |
|
181.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
181.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
„Samsung Galaxy Tab A11“ 4G LTE-TDD ir LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8,7 colio) 4 GB „W..больше |
|
182.20 €
|
B магазин freyo.lt |
Tablet Samsung Galaxy Tab A11 4G LTE 8.7" WXGA+ (90Hz), 64 GB Storage, 4 GB RAM,.. |
|
182.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
182.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
Samsung Galaxy Tab A11 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22.1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (8..больше |
|
183.33 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
183.33 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung Galaxy Tab A11, 64 GB, LTE, pilkas - Planšetinis kompiuterisMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
199.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
199.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Planšetiniai kompiuteriai Samsung TABLET GALAXY TAB A11 8.7"/64GB LTE GREY SM-X.. |
|
200.03 €
|
B магазин electrobase.lt |
Samsung Tablet Galaxy Tab A11 X130 S 8.7 inches 4/64GB Wi-Fi Grey Enterprise Edi.. |
|
220.51 €
|
B магазин percte.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 22:10
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 8806097744269 |
| Energijos klasė | d |
| Ekrano dydis | 8.7" |
| Raiška | 1340 x 800 |
| Ekrano tipas | tft |
| Vidinė atmintis | 64 gb |
| Operacinės sistemos versija | android 13 |
| 5G | - |
| 4G | + |
| 3G | + |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | android 14 |
| Pagrindinė kamera | 8 mp |
| Priekinė kamera | 2 mp |
| Blykstė | - |
| Duomenų perdavimas | wi‑fi, bluetooth |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | qualcomm |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Atminties kortelės tipas | micro sdxc |
| Atminties kortelės talpa | 1 tb |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.371kg |
| Matmenys | 211 x 124.7 x 8 mm |
| Gamintojo procesorius | mediatek helio g99 |
| Grafinis išdėstymas | mali-g57 mc2 |
| USB jungtys | usb type-c |
| Baterijos talpa (mAh) | 5100 |
| Aukštis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Populiariausi modeliai | galaxy tab a9 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 25 |
| Показать больше | |
























































