Poco X7 256GB цена
Poco X7 256GB цена
POCO X7 5G 8/256GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.0 € |
|
214.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco X7, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247 € |
|
219.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
219.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO X7, 8 GB, 256GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
219.99 €
|
B магазин elesen.lt |
POCO X7 5G 8/256GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.0 € |
|
214.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco X7, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247 € |
|
219.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
219.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO X7 8/ 256GB Black/ Yellow mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.50 eur/mėn больше |
|
219.00 €
0-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 0-4 раб. дн. |
219.00 €
0-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 0-4 раб. дн. |
Telefonas Poco X7 5G 8GB/256GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
219.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
219.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
POCO X7, 8 GB, 256GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
219.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Telefonas Poco X7 5G 8GB/256GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
223.38 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
223.38 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Poco X7 5G - 8/256GBOficialus POCO atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatymas 1-2 d.d |
|
234.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
234.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
POCO X7 8/256GB Black |
|
239.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
239.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco X7, 256 GB, juodaбольше |
|
247.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
247.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 04:25
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554404932 |
| Energijos klasė | c |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass victus 2 |
| Ekrano raiška | 1220 x 2712 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 8 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 4k@24/30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-eis, ois |
| Procesoriaus tipas | mediatek dimensity 7300 ultra (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (4x2.5 ghz cortex-a78 & 4x2.0 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5110mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | xiaomi poco x7 |
| Aukštis | 162.33mm |
| Plotis | 74.42mm |
| Gylis | 8.4mm |
| Svoris | 185.5g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 120hz, hdr10+, dolby vision, 45w wired, pd3.0 |
| Показать больше | |





































































Sam
2026-04-03 13:15:51
Labai gera kamera ir batterija gera, tobulas ekranas.
Sam
2026-02-27 23:45:34
Tobulas telefonas ir batterija 24 val veikia, o kamera normali tikrai ne tragiška