Poco X6 256GB цена
Poco X6 256GB цена
Telefonas POCO X6 5G 8/256GB BlueTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
419.52 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 23:51
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6941812756102 |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Blykstė | LED |
| Garantija | 24 |
| Ekrano raiška | 1220 x 2712 |
| Procesoriaus modelis | Snapdragon 7s Gen 2 |
| WiFi sąsaja | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| NFC | + |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Vaizdo plokštės modelis | Adreno 710 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Vaizdo įrašymo greitis | 4K@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Išleidimo metai | 2024 |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| Veido atpažinimas | - |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Kolekcija | Xiaomi Poco X6 |
| Priekinė kamera | 16 MP |
| Galinė kamera | 64 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Kilmės šalis | - |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 446 ppi |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | + |
| Perpakuotas | - |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Palaikomos kalbos | Anglų |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5100 |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass Victus |
| Belaidis įkrovimas | - |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 181 |
| Jutikliai | Kompasas |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.67 |
| Speciali apsauga | Pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Показать больше | |



























































