Poco M7 Pro 512GB цена
Poco M7 Pro 512GB цена
POCO M7 Pro 12/ 512GB Silver mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.33 eur/mėn |
|
235.99 €
48-49 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 48-49 раб. дн. |
235.99 €
48-49 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 48-49 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-09 12:38
! Сообщить об ошибке| Марка | POCO |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554461805 |
| Energijos klasė | d |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ekrano tipas | tft ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.74 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek helio g85 |
| Procesoriaus dažnis | 2x2.0 ghz + 6x1.8 ghzghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Atminties kortelės talpa | 1 tbgb |
| Baterijos talpa | 5100mah |
| Operacinė sistema | android |
| Papildomos funkcijos | dual sim |
| Jungties tipas | otg support |
| FM imtuvas | + |
| MP3 | + |
| Modelis | poco m7 pro 5g |
| Plotis | 78mm |
| Gylis | 8.1mm |
| Svoris | 192g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Показать больше | |







































