Poco M7 Pro 256GB цена
Poco M7 Pro 256GB цена
Mobilusis telefonas Poco M7 Pro, 256GB, žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206 € |
|
179.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Telefonas Poco M7 Pro 8GB/256GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
179.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
179.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Telefonas Poco M7 Pro 8GB/256GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
182.58 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
182.58 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Poco M7 Pro 5G - 8/256GBOficialus Poco atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatymas 1-2 d.d |
|
184.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
184.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M7 PRO/8/256GB BLACK MZB0LNZEU POCO |
|
205.24 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
205.24 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Išmanusis Telefonas Poco M7 PRO 8+256GB DS 5G Mediatek Dimensity 6100+ 8 GB RAM .. |
|
209.99 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
Xiaomi Poco M7 Pro 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black |
|
211.15 €
4-6 раб. дн.
Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
211.15 €
4-6 раб. дн.
Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
Smartphone POCO M7 Pro 5G, 8GB RAM, 256GB Storage, MediaTek Dimensity 7025 Ultra.. |
|
231.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
231.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Išmanusis Telefonas Xiaomi POCO M7P 5G 8-256 BK 6,67" Octa Core 8 GB RAM 256 GB .. |
|
242.52 €
|
B магазин etop.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 00:17
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554400996 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 5 |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek dimensity 7025 ultra (6 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x2.5 ghz cortex-a78 & 6x2.0 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | up to 1000gb |
| Baterijos talpa | 5110mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 14 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | + |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip64 |
| Modelis | poco m7 pro 5g |
| Aukštis | 162.4mm |
| Plotis | 75.7mm |
| Gylis | 8mm |
| Svoris | 190g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 120hz, dolby vision, hdr10+, 45w wired |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |




















































