Poco M5 128GB цена
Poco M5 128GB цена
Telefonas Poco M5 4GB/128GB GreenNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
199.52 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
199.52 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Telefonas Poco M5 4GB/128GB GreenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
203.51 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
203.51 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-28 01:02
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6934177795473 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP53 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | MediaTek Helio G99 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Arm Mali-G57 MC2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 12 |
| Ekrano dydis | 6.43 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass 3 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 4 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 1000 |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 201 |
| Ryšių standartas | 4G: LTE TDD: Band 38/40/41; 4G: LTE FDD: Band 1/2/3/4/5/7/8/20/28/; 3G: WCDMA: Band 1/2/4/5/8; 2G: GSM: Band 2/3/5/8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | WMV |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Ekrano raiška | 1080 x 2408 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Palaikomos kalbos | Lietuvių |
| Išleidimo metai | 2022 |
| Modelis | Poco M5 |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Galinė kamera | 50 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Показать больше | |

















































