Poco F4 5G 256GB цена
Poco F4 5G 256GB цена
Xiaomi Poco F4 5G Dual Sim 256GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė) |
Экспо
|
359.00 €
|
B магазин balticmobiles.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-15 12:06
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6934177782633 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 64 + 8 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led |
| Procesoriaus tipas | qualcomm kryo |
| Procesoriaus dažnis | 3.2ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 4500mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 12 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis įkrovimas |
| Vandens atsparumo lygis | ip53 |
| Modelis | xiaomi poco f4 |
| Aukštis | 163.2mm |
| Plotis | 76mm |
| Gylis | 7.7mm |
| Svoris | 195g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas, instrukcija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |




















































