Televizorius Philips 65PUS7810/12 цена
Televizorius Philips 65PUS7810/12 цена
Philips 65PUS7810Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479.0 € |
|
412.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips PUS7810, 65'', 4K UHD, QLED, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
449.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips 65PUS7810/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 68.67 eur/mėn |
|
412.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
412.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Televizorius Philips 65PUS7810/12 QLED 65" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
412.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
412.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Philips 65PUS7810Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479.0 € |
|
412.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips 65PUS7810/12 | 65" | Smart TV | TITAN OS | UHD | Juodas |
|
412.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
412.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips 65PUS7810, 65" 65PUS7810/12 |
|
414.24 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
414.24 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Televizorius Philips 65PUS7810/12 QLED 65" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
441.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
441.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Philips PUS7810, 65'', 4K UHD, QLED, juodas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
449.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips 65PUS7810/12 televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-.. |
|
451.16 €
|
B магазин percte.eu |
Philips 65PUS7810/12 | 65 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black | 65PUS7810/12 | 8.. |
|
489.50 €
|
B магазин b2cshop.eu |
TV Set Philips 65PUS7810/12 65" QLED 4K UHD Smart TV with Dolby Atmos and HDMI 2.. |
|
517.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
517.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 65PUS7810/12 TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
530.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
530.63 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 65PUS7810/12 televizorius, 165,1 cm (65"), 4K Ultra HD, išmanusis, Wi-Fi.. |
|
623.41 €
|
B магазин doberman.lt |
Philips 65PUS7810/12 televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juoda |
|
868.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Philips 65PUS7810/12 televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Ju.. |
|
899.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
899.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:28
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863046227 |
| Modelis | 65pus7810/12 |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 73kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris | 14.3kg |
| Svoris su stovu | 14.7kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | titan os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| Palaikomos technologijos | hlg, hdr10 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 144.6cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | 85.7cm |
| Plotis su stovu | 144.6cm |
| Gylis su stovu | 30cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Показать больше | |

















































