Televizorius Philips 43PUS8010/12 цена
Televizorius Philips 43PUS8010/12 цена
Philips 43PUS8010 AmbilightKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
277.25 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius PHILIPS 43PUS8010/12Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
299.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Philips 43PUS8010/ 12 televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.32 eur/mėn |
|
273.16 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
273.16 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Televizorius Philips 43PUS8010/12 LED 43" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
273.16 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
273.16 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Philips Philips 43PUS8010/12больше |
|
275.81 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
275.81 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Philips 43PUS8010 AmbilightKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
277.25 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips 43PUS8010/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Juodas |
|
277.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
277.25 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Televizorius PHILIPS 43PUS8010/12Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
299.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Philips 43PUS8010/12 LED 43" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
299.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
299.00 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Philips UHD Smart Ambilight LED TV 43PUS8010/12 |
|
301.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
301.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 43PUS8010/12 televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Ju.. |
|
301.89 €
|
B магазин skytech.lt |
Philips 43PUS8010/12 televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-..больше |
|
303.49 €
|
B магазин percte.eu |
Philips UHD Smart Ambilight LED TV 43PUS8010/12больше |
|
304.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
304.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips TV Set|PHILIPS|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|43PUS80.. |
|
321.44 €
|
B магазин baitukas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:04
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863046289 |
| Modelis | 43pus8010/12 |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 42kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris | 6.6kg |
| Svoris su stovu | 6.8kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | wi-fi, bluetooth, ambilight |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix |
| Specialiosios funkcijos | micro dimming, pixel plus hd |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | + |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | titan os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 100 |
| Palaikomos technologijos | hlg, hdr10 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 95.7cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | 62.4cm |
| Plotis su stovu | 95.7cm |
| Gylis su stovu | 24.4cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Показать больше | |

















































