Televizorius Philips 55PUS7810/12 цена
Televizorius Philips 55PUS7810/12 цена
Philips 55PUS7810Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
310.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips PUS7810, 55'', 4K UHD, QLED, juodas - TelevizoriusSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
329.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
329.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Televizorius Philips 55PUS7810/12 55 Smart TV TITAN OS UHD BlackNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
353.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Philips 55PUS7810/ 12 televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.10 eur/mėn |
|
310.99 €
|
B магазин rde.lt |
Televizorius Philips 55PUS7810/12 QLED 55" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
310.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
310.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Philips 55PUS7810Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
310.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips 55PUS7810/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Juodas |
|
310.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
310.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips 55PUS7810/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black | 55PUS7810/12 | 8.. |
|
326.05 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Philips 55PUS7810/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Blackбольше |
|
327.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
327.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 55PUS7810/12 televizorius 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juoda |
|
327.89 €
|
B магазин skytech.lt |
Philips 55PUS7810/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black|55PUS7810/12 |
|
327.95 €
|
B магазин complius.lt |
Philips 55PUS7810/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black |
|
328.90 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
328.90 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Televizorius Philips 55PUS7810/12 QLED 55" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
329.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
329.99 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Philips PUS7810, 55'', 4K UHD, QLED, juodas - TelevizoriusSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
329.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
329.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Philips 55PUS7810, 55" 55PUS7810/12больше |
|
334.43 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
334.43 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips 55PUS7810/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black |
|
335.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
335.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips UHD Smart QLED TV 55PUS7810/12больше |
|
343.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
343.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius Philips, 55 colių, 4K, Ultra HD, Smart TV, QLED, Wi-Fi, Juodas (55P.. |
|
345.00 €
|
B магазин smarttv.lv |
Philips 55PUS7810/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black 55PUS7810/12 | 871.. |
|
348.55 €
|
B магазин elektrika.lv |
Televizorius Philips 55PUS7810/12 55 Smart TV TITAN OS UHD BlackNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
353.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Telewizor Philips 55PUS7810/12 QLED 55'' 4K Ultra HD Titan OS | 55PUS7810/12 | 8.. |
|
425.45 €
|
B магазин enter24.eu |
„Philips 55PUS7810/12“ televizorius 139,7 cm (55") 4K „Ultra HD“ išmanusis telev.. |
|
710.70 €
|
B магазин freyo.lt |
Philips televizorius 55PUS7810/12 55" 4K Ultra HD, QLED, 3840 x 2160, Smart TV, .. |
|
716.90 €
|
B магазин inserv.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 08:59
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863046043 |
| Modelis | 55pus7810/12 |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 21.5" (~55 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 63kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris | 9.7kg |
| Svoris su stovu | 9.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | titan os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 100 |
| Palaikomos technologijos | hlg, hdr10 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 112.6cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | 73.5cm |
| Plotis su stovu | 112.6cm |
| Gylis su stovu | 26.2cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Показать больше | |






















































