Televizorius Philips 43PUS7810/12 цена
Televizorius Philips 43PUS7810/12 цена
Televizorius Philips 43PUS7810Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
229.11 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
229.11 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips PUS7810, 43'', 4K UHD, QLED, juodas - TelevizoriusSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
239.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
239.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Televizorius Philips 43PUS7810/12 43 Smart TV TITAN OS UHD BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
255.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Philips 43PUS7810, 43 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255.9 € |
|
229.11 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius Philips 43PUS7810, 43 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255.9 € |
|
229.11 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philips 43PUS7810/ 12 televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.91 eur/mėn |
|
229.11 €
|
B магазин rde.lt |
Televizorius Philips 43PUS7810/12 QLED 43" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
229.11 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
229.11 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Televizorius Philips 43PUS7810Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
229.11 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
229.11 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Philips 43PUS7810/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Juodas |
|
229.11 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
229.11 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips 43PUS7810/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Blackбольше |
|
237.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
237.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 43PUS7810/12 televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juoda |
|
237.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Televizorius Philips 43PUS7810/12 QLED 43" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
239.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
239.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Philips PUS7810, 43'', 4K UHD, QLED, juodas - TelevizoriusSudie, mokykla – labas, vasara! |
|
239.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
239.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Philips UHD Smart LED TV 43PUS7810больше |
|
243.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
243.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius Philips 43PUS7810/12 43 Smart TV TITAN OS UHD BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
255.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Philips 43PUS7810/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black | 43PUS7810/12 | 8.. |
|
255.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Philips 43PUS7810/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black|43PUS7810/12 |
|
257.13 €
|
B магазин complius.lt |
Philips TV Set|PHILIPS|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|QLED|43PUS7810/12 |
|
257.15 €
|
B магазин baitukas.lt |
Philips 43PUS7810, 43" 43PUS7810больше |
|
259.74 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
259.74 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Televizorius|PHILIPS|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|QLED|43PUS7810/12 |
|
261.40 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
261.40 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Philips 43PUS7810/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black |
|
263.34 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
263.34 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 43PUS7810/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black |
|
264.49 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
264.49 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips 43PUS7810/12 televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-.. |
|
270.46 €
|
B магазин percte.eu |
Philips 43PUS7810/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black 43PUS7810/12 | 871.. |
|
273.28 €
|
B магазин elektrika.lv |
Philips 43PUS7810/12 Televizorius 43" / 4K Ultra HD | 43PUS7810/12 | 8718863046159 |
|
317.15 €
|
B магазин enter24.eu |
„Philips“ 43PUS7810/12 televizorius 109,2 cm (43") 4K „Ultra HD“ išmanusis telev.. |
|
329.64 €
|
B магазин freyo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 05:14
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863046159 |
| Modelis | 43pus7810/12 |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 44kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s, dvb-s2, dvb-t, dvb-t2 |
| Svoris | 6.4kg |
| Svoris su stovu | 6.55kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, amazon prime video |
| Specialiosios funkcijos | micro dimming, pixel plus hd |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | titan os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 100 |
| Palaikomos technologijos | dolby digital, dts, dolby atmos, hlg, hdr10 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 56.4cm |
| Plotis be stovo | 95.8cm |
| Gylis be stovo | 8.7cm |
| Aukštis su stovu | 58.2cm |
| Plotis su stovu | 95.8cm |
| Gylis su stovu | 23.2cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Показать больше | |





















































