Televizorius Philips 55PUS8319/12 цена
Televizorius Philips 55PUS8319/12 цена
На данный момент не является товар продавцы.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Ранее сохранившийся предложения (53)
Philips PUS8319, 55", 4K UHD, LED LCD, juodas - Televizorius Prekė - 55PUS8319/12 |
|
435.00 €
|
распроданоareaal.lt |
Televizoriai Philips TV Set||55"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Titan.. |
|
438.30 €
|
распроданоevelatus.lt |
Philips Ambilight 4K 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
451.66 €
|
распроданоzemakaina.lt |
TV Set|PHILIPS|55 |4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Titan OS|Black|55PU.. |
|
459.23 €
|
распроданоprimtech.lt |
Televizorius Philips LED Ambilight TV 55PUS8319/12 55 Smart TV Titan 4K UH.. |
|
468.00 €
|
распроданоtopocentras.lt |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black |
|
480.50 €
|
распроданоkilobaitas.lt |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black.. |
|
482.95 €
|
распроданоcomplius.lt |
TV Set|PHILIPS|55"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Titan OS|Black|55PU.. |
|
483.48 €
|
распроданоelectrobase.lt |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black |
|
494.85 €
|
распроданоpirkpc.lt |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black |
|
494.85 €
|
распроданоmaziausiakaina.lt |
Televizorius Philips Smart TV 55PUS8319 55" 139 cm 4K UHD (2160p) TITAN OS |
|
497.99 €
|
распроданоogmina.lt |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black |
|
499.60 €
|
распроданоrpc.lt |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black |
|
500.79 €
|
распроданоtrajektorija.lt |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black |
|
506.63 €
|
распродано1stop.lt |
Philips | Smart TV | 55PUS8319 | 55" | 139 cm | 4K UHD (2160p) | TITAN OS |
|
507.08 €
|
распроданоhomesmart.lt |
Philips 55PUS8319 / 12 55 colių (139 cm) 4K UHD LED „Ambilight“ televizorius |
|
515.52 €
|
распроданоmarsietis.lt |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black.. |
|
520.83 €
|
распроданоelektrika.lv |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black |
|
520.83 €
|
распроданоfortakas.lt |
Philips LED Ambilight TV | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titan | 4K UHD | Black |
|
547.16 €
|
распроданоitwork.lt |
Philips “ 55PUS8319/12 55 colių (139 cm) 4K UHD LED „Ambilight“ televizorius.. |
|
548.74 €
|
распроданоtoptech.lt |
Philips PUS8319, 55", 4K UHD, LED LCD, juodas - Televizorius 55PUS8319/12 |
|
549.99 €
|
распроданоnovastar.lt |
Philips PUS8319, 55", 4K UHD, LED LCD, juodas - Televizorius Prekė - 55PUS8319/12 |
|
549.99 €
|
распроданоelesen.lt |
Smart TV Philips 55PUS8319/12 4K Ultra HD 55" LED HDR HDR10 Juoda 139,7 cm |
|
550.69 €
|
распроданоcheapler.com |
Philips Smart TV Philips 55PUS8319/12 4K Ultra HD 55" LED HDR HDR10 Black 1.. |
|
663.30 €
|
распроданоvlc.lv |
„Philips“ 55PUS8319/12 55 colių (139 cm) 4K UHD LED „Ambilight“ televizorius.. |
|
794.50 €
|
распроданоintop.lt |
Philips 4K UHD LED Smart TV 55" 55PUS8319/12 3-sided Ambilight 3840x2160p HDR10+.. |
|
843.00 €
|
распроданоskytech.lt |
Philips LED Ambilight televizorius | 55PUS8319/12 | 55 | Smart TV | Titanas | 4K.. |
|
856.40 €
|
распроданоvarle.lt |
Philips Ambilight 4K 139,7 cm (55 colių) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juoda |
|
957.99 €
|
распроданоreshop.pro |
История цена изменений - Televizorius Philips 55PUS8319/12

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Televizorius Philips 55PUS8319/12
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041376 |
| Plotis | 123.1 |
| Aukštis | 72.3 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Galia | 138 |
| Svoris | 14.6 |
| Gylis | 8.2 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI eARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 55PUS8319/12 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Metinės energijos sąnaudos | 84 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 2.6 |
| Aukštis su stovu | 78 |
| Svoris be stovo | 14.2 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 300 |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2.0 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | ALLM |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 138 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Показать больше Показать меньше | |


















































