MSI Modern AM242P цена
MSI Modern AM242P цена
Stacionarus kompiuteris Komputer MSI Modern AM242P 1M-1873AT 60cm 23.8" /16GB/25..больше |
|
671.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
671.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
MSI Modern AM242P 1M-1848AT 60cm 23.8/8GB/256GB SSD W11P - Komplettsystem - 8 GB..больше |
|
697.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
697.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MSI Modern AM242P 1M-1848AT AiO 23.8" FHD Core 3 100U 8GB/256GB SSD Win11 Pro | ..больше |
|
721.05 €
|
B магазин multo.eu |
Daugiafunkcis kompiuteris MSI Modern AM242P 1M-1848AT Core3 100U / 16GB / 256SSD..больше |
|
739.22 €
|
B магазин marsietis.lt |
MSI Modern AM242P 1M-1204DE (Black, Windows 11 Pro) | 00AE0721-1204 | 4711377230.. |
|
954.20 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 17:12
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Продукт код | 4719072976927 |
| Ilgis | 19.4 |
| Plotis | 54.1 |
| Aukštis | 53.4 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Vesa: 75x75 mm |
| Svoris | 7.35 |
| Ekrano įstrižainė | 23.8 |
| Ekrano raiškos tipas | FHD |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel Core i7 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i7-1260P |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesoriaus dažnis | 3.4 |
| Procesoriaus maksimalus dažnis | 4.70 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 (SO-DIMM) |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Operatyviosios atminties lizdų kiekis | 2 |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 0 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | UHD |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Priekinė kamera | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Kompiuterio tipas | All In One kompiuteriai |
| Ekrano tipas | TFT IPS |
| Modelis | AM242P 12M-009EU |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Pelė komplekte | Ne |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Korpuso dydis | All in One (AIO) |
| Maitinimo bloko (PSU) modelis | PSU |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel UHD Graphics |
| Atnaujintas | - |
| Показать больше | |





















































