Immerse GH20 Wired Headset |
|
57.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
57.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ранее сохранившийся предложения (54)
MSI | Gaming Headset | Immerse GH20 | Wired | Gaming Headset | On-Ear |
|
38.49 €
|
распроданоmaziausiakaina.lt |
Gaming Wired Headphones IMMERSE GH20 with microphone, black IMMERSEGH20 | 471907.. |
|
39.28 €
|
распроданоelektrika.lv |
MSI IMMERSE GH20 Žaidimų ausinės "3,5 mm jungiamosios su garso dalikliu, juodos .. |
|
39.85 €
|
распроданоprintera.lt |
MSI | Gaming Headset | Immerse GH20 | Wired | Gaming Headset | On-Ear |
|
41.67 €
|
распроданоtrajektorija.lt |
MSI | Gaming Headset | Immerse GH20 | Wired | Gaming Headset | On-Ear |
|
41.93 €
|
распроданоhomesmart.lt |
MSi Immerse GH20 laidinės itin lengvos ausis uždengiančios žaidimų ausinės su mi.. |
|
48.69 €
|
распроданоskytech.lt |
Lengvos Žadimų ausinės MSI Immerse GH20, 40mm, su garsumo valdymu, Juodos |
|
53.74 €
|
распроданоvarle.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 16:39
! Сообщить об ошибкеИстория цена изменений - MSI Immerse GH20

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - MSI Immerse GH20
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | MSI |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4719072768195 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 95db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant kaušelio |
| Populiarūs modeliai | sony wh-1000xm4 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше Показать меньше | |























































