MSI Cyborg 15 цена
MSI Cyborg 15 цена
Nešiojamas kompiuteris MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL, Intel Core i5-13420H, 16 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € больше |
|
758.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
758.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL - i5-13420H | 15,6" | 16GB | ..больше |
|
788.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
788.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Gaming Laptop MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL | 15.6" FHD 14..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1162.0 € больше |
|
993.16 €*
|
B магазин pigu.lt |
MSI Cyborg 15 B13W, 15,6'', 144 Hz, i7, 16 GB, 512 GB, RTX 5050, ENG, juodas - N..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę больше |
|
1149.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
1149.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz | A13..больше |
|
722.45 €
|
B магазин multo.eu |
MSI Cyborg 15 A13 Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB..больше |
|
723.55 €
|
B магазин b2cshop.eu |
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL nešiojamas kompiuteris - i5-13420H | 15,6" | 16GB | ..больше |
|
735.00 €
|
B магазин enter24.eu |
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL Žaidimų Nešiojamasis Kompiuteris – Intel Core i5-134..больше |
|
738.60 €
|
B магазин doberman.lt |
MSI Cyborg 15 i5-13420H/16GB/512/RTX4050/NoOS 144Hz A13VE-1613XPLбольше |
|
740.00 €
|
B магазин nesiojami.lt |
MSI Cyborg 15 A13 Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6") Ful..больше |
|
744.63 €
|
B магазин percte.eu |
Nešiojamas kompiuteris MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL, Intel Core i5-13420H, 16 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € больше |
|
758.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
758.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL, Intel Core i5-13420H, 16 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € больше |
|
758.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
758.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL 15.6 144hz i5-13420H 16GB 512SSD RTX4050 DOS nešioja..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 75.80 eur/mėn больше |
|
758.00 €
|
B магазин rde.lt |
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL – i5-13420H | 15,6 colių | 16 GB | 512 GB | Be opera..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
758.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
758.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL – i5-13420H | 15,6 colių | 16 GB | 512 GB | Be opera..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
788.32 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
788.32 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL - i5-13420H | 15,6" | 16GB | ..больше |
|
788.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
788.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
MSI Cyborg 15 A13 Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB ..больше |
|
801.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
801.27 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL - i5-13420H | 15.6" | 16GB | 512GB | NoOS | RTX 4050больше |
|
805.53 €
|
B магазин smartech.ee |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16..больше |
|
990.02 €
|
B магазин printera.lt |
Nešiojamas kompiuteris Gaming Laptop MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL | 15.6" FHD 14..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1162.0 € больше |
|
993.16 €*
|
B магазин pigu.lt |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Nešiojamas kompiuteris, Intel Core 5 210H, 39,6 cm ..больше |
|
1002.16 €
|
B магазин marsietis.lt |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16..больше |
|
1007.97 €
|
B магазин baitukas.lt |
MSI Cyborg 15 B13WFKG-625XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6") Fu..больше |
|
1009.71 €
|
B магазин fortakas.lt |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Knyginis kompiuteris 39,6 cm (15... |
|
1015.64 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
1015.64 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Translucent Black, 15.6" FHD IPS 144Hz, Core 5 210H..больше |
|
1016.37 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
1016.37 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Gaming Laptop MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL | 15.6" FHD 144Hz | Intel Core 5 210H..больше |
|
1032.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
1032.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Core 5 210H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR5 SSD..больше |
|
1049.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1049.26 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Black - 15.6", IPS, 144Hz, FHD (1920x1080), Matinis..больше |
|
1054.00 €
|
B магазин skytech.lt |
MSI Cyborg 15 A13VE-1005 - 15,6" FHD 144Hz Display, Intel i5-13420H, 16GB RAM, 5..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
1069.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Knyginis kompiuteris 39Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
1072.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
Nešiojamas Kompiuteris - MSI Cyborg 15 B2RWEKG | i5 210H | 16GB | 512GB SSD | 15.. |
|
1118.99 €
|
B магазин proshop.lt |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Nešiojamas kompiuteris, Intel Core i5 210H, 39,6 cm..больше |
|
1142.75 €
|
B магазин freyo.lt |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16..больше |
|
1145.71 €
|
B магазин vieni.lt |
MSI Cyborg 15 B13W, 15,6'', 144 Hz, i7, 16 GB, 512 GB, RTX 5050, ENG, juodas - N..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę больше |
|
1149.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
1149.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
MSI Cyborg 15 B2RWEKG-044XPL Intel Core 5 210H nešiojamas kompiuteris 39,6 cm (1..больше |
|
1227.45 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Notebook MSI Cyborg 15 B13WEKG CPU Intel® CoreT i7 i7-13620H 2.4 GHz 15.6 " 1920.. |
|
1242.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
1242.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Notebook|MSI|Cyborg|Cyborg 15 B13WGKG|CPU Intel Core i7|i7-13620H|2400 MHz|15.6.. |
|
1686.31 €
|
B магазин variantai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 22:37
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711377041393 |
| Ilgis | 250 |
| Plotis | 359.36 |
| Aukštis | 22.9 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.98 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i7-13620H |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 3.6 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 5200 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Vaizdo plokštės serija | Geforce |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Baterijos technologija | LiPo |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | ISP |
| Modelis | A13VE-218US |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | 6 GB GDDR6 |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Buferinė atmintis (Cache) | 24 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | USB Type C |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| Ekrano dažnis | 144 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Intel Wi-Fi 6 AX201(2*2 ax) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Serija | MSI Cyborg 15 |
| Procesoriaus karta | Raptor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 53.5 |
| Perpakuotas | - |
| Показать больше | |






















































