Šaldytuvas MPM MPM-357-FF-31W цена
Šaldytuvas MPM MPM-357-FF-31W цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-05-31 01:19
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151014641 |
| Gamintojo kodas | mpm-357-ff-31w/aa |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 249kwh |
| Bendra talpa | 323l |
| Šaldytuvo talpa | 219l |
| Šaldiklio talpa | 104l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10.5val. |
| Užšaldymo galia | 6.4kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 185cm |
| Gylis | 69cm |
| Svoris | 66kg |
| Показать больше | |






















