Šaldytuvas MPM MPM-201-FF-55 цена
Šaldytuvas MPM MPM-201-FF-55 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151045249 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 209kwh |
| Bendra talpa | 193l |
| Šaldytuvo talpa | 129l |
| Šaldiklio talpa | 64l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 48.5cm |
| Aukštis | 158cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 43kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Показать больше | |

























