Šaldytuvas MPM MPM-116-CJI-17 цена
Šaldytuvas MPM MPM-116-CJI-17 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151013347 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 148kwh |
| Bendra talpa | 121l |
| Šaldytuvo talpa | 104l |
| Šaldiklio talpa | 17l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 81.8cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 33kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |



















