Šaldytuvas MPM 46-CJ-01 цена
Šaldytuvas MPM 46-CJ-01 цена
MPM-46-CJ-01/HKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.09 € |
|
113.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-13 18:13
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5901308011697 |
| Gamintojo kodas | mpm-46-cj-01/h |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 106kwh |
| Bendra talpa | 44l |
| Šaldytuvo talpa | 38l |
| Šaldiklio talpa | 6l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 51cm |
| Gylis | 47cm |
| Svoris | 13kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 1 |
| STAR klasė | - |
| Показать больше | |







































