MODECOM MC-828 цена
MODECOM MC-828 цена
Modecom Striker MC-828Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.49 € |
|
16.06 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom MC-828 Striker, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.09 € |
|
17.79 €*
|
B магазин senukai.lt |
Ausinės Modecom MC-828 Striker BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
13.71 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
13.71 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
MODECOM MC-828 STRIKER laidinės žaidimų ausinės |
|
13.71 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
13.71 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Ausinės Modecom MC-828 Striker BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
14.40 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
14.40 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
MODECOM MC-828 STRIKER laidinės žaidimų ausinėsVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
15.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Modecom Striker MC-828Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.49 € |
|
16.06 €*
|
B магазин pigu.lt |
Modecom MC-828 Striker Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
16.29 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
16.29 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom MC-828 Striker, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.09 € |
|
17.79 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės žaidimų ausinės Modecom MC-828 Striker, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.09 € |
|
17.79 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:35
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5907760609557 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 108db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | auksu dengti kištukai; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; lankelis: reguliuojamas; gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | 108 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Показать больше | |
































