Modecom Volcano MC-849 Shield 2 цена
Modecom Volcano MC-849 Shield 2 цена
Modecom S-MC-849-SHIELD2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.39 € |
|
16.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės ausinės Modecom VOLCANO MC-849 SHIELD 2, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.29 € |
|
22.79 €*
|
B магазин senukai.lt |
Headphones VOLCANO MC-849 SHIELD 2 |
|
16.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
16.55 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Modecom S-MC-849-SHIELD2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.39 € |
|
16.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
MODECOM VOLCANO MC-849 SHIELD 2 žaidimų ausinės su mikrofonuVisas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
20.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Ausinės Modecom Volcano MC-849 Shield 2 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
20.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
20.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Ausinės Modecom Volcano MC-849 Shield 2 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
21.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
21.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Modecom Modecom MC-849 SHIELD 2 ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
21.10 €
|
B магазин rde.lt |
Modecom MC-849 SHIELD žaidimų ausinės su mikrofonu |
|
21.53 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
21.53 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Ausinės MODECOM S-MC-849-SHIELD, juodos |
|
22.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
22.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Modecom MC-849 Shield 2 S-MC-849-SHIELD2 |
|
22.69 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
22.69 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Laidinės ausinės Modecom VOLCANO MC-849 SHIELD 2, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.29 € |
|
22.79 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Modecom VOLCANO MC-849 SHIELD 2, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.09 € |
|
22.79 €*
|
B магазин 1a.lt |
MODECOM Headphones VOLCANO MC-849 SHIELD 2 |
|
23.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
23.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 05:56
! Сообщить об ошибке| Марка | MODECOM |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5903560980032 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 117db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | ctia standartas; garso reguliavimas ant ausinių; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 430g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |





























