Marshall Mode цена
Marshall Mode цена
Laidinės ausinės Marshall Mode, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.99 € |
|
49.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
49.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Laidinės ausinės Marshall Mode, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.99 € |
|
40.91 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
40.91 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ausinės Marshall Mode BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
40.91 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
40.91 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Ausinės Marshall Mode. Juodos |
|
40.91 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
40.91 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Marshall Mode Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
41.48 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
41.48 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Ausinės Marshall Mode Black-White |
|
42.10 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
42.10 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Ausinės Marshall Mode BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
42.96 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
42.96 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Laidinės ausinės Marshall Mode, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.99 € |
|
49.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
49.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 06:21
! Сообщить об ошибке| Марка | MARSHALL |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 9457542523480 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz |
| Jautrumas | 97db |
| Varža (Ω) | 34Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 9mm |
| Kita informacija | valdymo pultas ant laido, gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 17g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | 3 poros keičiamų ausų plokštelių |
| Показать больше | |





































