House of Marley Positive Vibration 2 цена
House of Marley Positive Vibration 2 цена
Laidinės ausinės House Of Marley Positive Vibration 2, rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 50.9 € |
|
42.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Marley Positive Vibration 2 ausinės, su laidu |
|
29.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
29.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Marley | Headphones | Positive Vibration 2Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
38.94 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
38.94 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.48 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Marley | Headphones | Positive Vibration 2 | EM-JH121-CP |
|
39.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
39.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
"Marley" ausinės "Positive Vibration 2" Įmontuotas mikrofonas, 3,5 mm, varinis |
|
40.23 €
|
B магазин printera.lt |
Marley Positive Vibration 2 Cooper ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
40.24 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
40.24 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Ausinės House of Marley Positive Vibration 2 CopperPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
40.24 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
40.24 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Ausinės House of Marley Positive Vibration 2 CopperIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
42.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
42.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Marley | Wired | Headphones | Positive Vibration 2 | On-Ear Built-in microphone .. |
|
42.58 €
|
B магазин smartonly.eu |
Laidinės ausinės House Of Marley Positive Vibration 2, rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 50.9 € |
|
42.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės House Of Marley Positive Vibration 2, rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 50.9 € |
|
42.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
House of Marley Positive Vibration 2, Copper EM-JH121-CP |
|
43.40 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
43.40 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
The House Of Marley Positive Vibration 2 Headset Wired Head-band Calls/Music Cop.. |
|
44.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
44.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Marley | Headphones | Positive Vibration 2 |
|
44.33 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
44.33 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Marley | Headphones | Positive Vibration 2 |
|
44.71 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
44.71 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:30
! Сообщить об ошибке| Марка | MARLEY |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 846885009307 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; gera garso izoliacija |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | laidas audio 1.2 m |
| Показать больше | |



























































