Huawei Nova 8i 128GB цена
Huawei Nova 8i 128GB цена
Ecost prekė po grąžinimo HUAWEI nova 8i Išmanusis telefonas 6.67 Inches, 66W Sup.. |
Восст.
|
166.73 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
166.73 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Ecost prekė po grąžinimo HUAWEI nova 8i Smartphone 6.67 Inches, 66W SuperCharge,..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
После возврата
|
201.74 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
201.74 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-18 05:00
! Сообщить об ошибке| Марка | Huawei |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6941487218721 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Ekrano raiška | 1080 x 2376 |
| Pagrindinė kamera | 64 + 8 + 2 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | + |
| Filmavimo raiška | 1080p at 30fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm snapdragon 662 |
| Procesoriaus dažnis | 4x2.0 + 4x1.8ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 4300mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 10 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ipx2 |
| Modelis | huawei nova 8i |
| Aukštis | 161.9mm |
| Plotis | 74.7mm |
| Gylis | 8.6mm |
| Svoris | 190g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas, instrukcija |
| Kita informacija | dual sim |
| Gamintojo spalva | moonlight silver |
| Показать больше | |












































