Huawei Nova 5T 128GB цена
Huawei Nova 5T 128GB цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Huawei |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 1717452052981 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Gamintojo kodas | yal-l21 |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | ltps |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.26 |
| Ekrano raiška | 2340 x 1080 |
| Pagrindinė kamera | 48 + 16 + 2 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | uhd 4k |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2 x 2.6 + 2 x 1.92 + 4 x 1.8ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6144mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 3750mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | 26val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 9.0 (pie) |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Modelis | huawei nova 5t |
| Aukštis | 154.2mm |
| Plotis | 73.97mm |
| Gylis | 7.87mm |
| Svoris | 174g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Gamintojo spalva | black |
| Показать больше | |

















































Rytis R.
2020-10-27 01:18:52
Labai geras telefonas, beveik visiskai toks pats kaip Huawei P30, tik kad kamera ne leica, bet kamera labai kokybiska. Didelis privalumas, kad turi google paslaugas.