Huawei Matebook D15 512GB цена
Huawei Matebook D15 512GB цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 11:09
! Сообщить об ошибке| Марка | HUAWEI |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 6941487241538 |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Elegantiškas dizainas |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Buferinė atmintis (Cache) | 8 |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i5-1135G7 |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 16 GB |
| Garso plokštės modelis | Stereo |
| Modelis | D15 |
| Serija | Huawei MateBook |
| Procesoriaus karta | Tiger Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Liečiamas ekranas | - |
| Svoris | 1.53 |
| Ilgis | 357.8 |
| Plotis | 229.9 |
| Aukštis | 16.9 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Kompiuterio tipas | Namams/mokslui |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i5 |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel Express |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 2.4 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | Iris Xe |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 10 Home |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | - |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Korpuso spalva | Sidabro |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Baterijos technologija | LiPo |
| Saugos sistema | Pirštų atspaudų skaitytuvas |
| Jungtys | USB 2.0 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 10 |
| Показать больше | |

















































