Mikrobangų krosnelė Gorenje MO20A3X цена
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO20A3X цена
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO20A3XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119 € больше |
|
82.99 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
82.99 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gorenje MO20A3XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.0 € |
|
82.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO20A3XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 135.9 € |
|
91.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO20A3XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
79.36 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
79.36 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Microwave orkaitė GORENJE MO20A3X |
|
79.36 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
79.36 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gorenje MO20A3X mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.21 eur/mėn |
|
82.05 €
|
B магазин rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO20A3XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119 € больше |
|
82.99 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
82.99 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gorenje MO20A3XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.0 € |
|
82.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO20A3XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
84.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
84.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gorenje Microwave Oven | MO20A3X | Free standing | 20 L | 800 W | Metal |
|
86.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
86.41 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO20A3XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 135.9 € |
|
91.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Gorenje MO20A3XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 135.9 € |
|
91.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gorenje Microwave Oven | MO20A3X | Free standing | 20 L | 800 W | Metal |
|
109.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Gorenje MO20A3X |
|
110.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
110.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 17:39
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 3838782176531 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 25.7cm |
| Plotis | 45.1cm |
| Gylis | 34.3cm |
| Svoris | 10.8kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 27cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | + |
| Kita informacija | stiklinis besisukantis padėklas; vaikų užraktas; laikrodis |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |





















































