Robotas vejapjovė Einhell Freelexo 600 BT цена
Robotas vejapjovė Einhell Freelexo 600 BT цена
Vejos robotas Einhell FREELEXO 600 BT; 18 V; 1x2,5 akum.70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
347.28 €
|
B магазин irankiai.lt |
Vejos robotas Einhall Freelexo 600 BT |
|
347.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
347.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell Freelexo 600 BT Robotas vejapjovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.08 eur/mėn |
|
366.49 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
366.49 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Einhell lawn mower robot FREELEXO 600m BT 3413946 |
|
387.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
387.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:40
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 4006825655322 |
| Tipas | vejos robotas |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Korpusas | metalas |
| Svoris | 15kg |
| Pardavėjo šalis | latvija |



































