Robotas vejapjovė Einhell Freelexo 1200 цена
Robotas vejapjovė Einhell Freelexo 1200 цена
Vejos Robotas Einhell FREELEXO 1200 LCD raudonasNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
531.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žoliapjovė robotas Einhell Freelexo 1200 LCD BTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 630.09 € |
|
567.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
Einhell FREELEXO 1200m LCD BT Robotic lawn mower Battery Red | 4326368 | 4006825.. |
|
484.00 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Einhell FREELEXO 1200m LCD BT Robotic lawn mower Battery Red | 4326368 | 4006825.. |
|
486.85 €
|
B магазин multo.eu |
EINHELL ROBOTAS VEJAPJOVĖ FREELEXO 1200 LCD BT |
|
504.95 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
504.95 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Vejos robotas Einhall Freelexo 1200 LCD BT |
|
506.56 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
506.56 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Einhell FREELEXO 1200m LCD BT robotinė vejapjovė su akumuliatoriumi, raudona |
|
508.13 €
|
B магазин marsietis.lt |
Vejos Robotas Einhell FREELEXO 1200 LCD raudonasNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
531.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Einhell FREELEXO 1200 LCD BT Robotic lawn mower Battery Red |
|
535.51 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
535.51 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Einhell FREELEXO 1200m LCD BT Robotic lawn mower Battery Red |
|
563.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
563.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell Freelexo 1200 LCD BT Robotas vejapjovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.69 eur/mėn |
|
566.91 €
|
B магазин rde.lt |
Žoliapjovė robotas Einhell Freelexo 1200 LCD BTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 630.09 € |
|
567.33 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 20:55
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 4006825653441 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | 5.2ah |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 14kg |
| Vejos plotas | 1200m² |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |




































