Robotas vejapjovė Einhell Freelexo 500 цена
Robotas vejapjovė Einhell Freelexo 500 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 06:26
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 4006825653496 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.5ah |
| Pjovimo plotis | 18cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Korpusas | metalas |
| Svoris | 14.5kg |
| Vejos plotas | 500m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, lietaus jutiklis, valdymas programėle, bluetooth |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |






























