Edifier W820NB цена
Edifier W820NB цена
Edifier W820NB Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
44.52 €
|
B магазин rde.lt |
Belaidės ausinės Edifier W820NB ANC, Pilkos spalvosбольше |
|
45.48 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
45.48 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Belaidės ausinės Edifier Stereo W820NB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 53.9 € больше |
|
48.80 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Edifier Stereo W820NB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 53.9 € больше |
|
48.80 €*
|
B магазин 1a.lt |
Edifier Active Noise Cancelling Bluetooth Headphones W820NB ANC, Bluetooth, BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
53.05 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
53.05 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier Active Noise Cancelling Bluetooth Headphones W820NB ANC, Bluetooth, BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
55.70 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
55.70 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 17:12
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6923520242894 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 40000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | hibridinė anc, hi-res garso sertifikatas, spartusis įkrovimas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 220g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Populiarūs modeliai | sony wh-1000xm5 |
| Показать больше | |



















































