Edifier W820NB Plus цена
Edifier W820NB Plus цена
Belaidės ausinės Edifier W820NB Plus, dramblio kaulo sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € больше |
|
54.84 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
54.84 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidės ausinės Edifier W820NB Plus, dramblio kaulo sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € больше |
|
54.84 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
54.84 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | ANC | Noise reductionKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
55.64 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
55.64 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | ANC | Noise reductionбольше |
|
55.90 €
|
B магазин vieni.lt |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | Built-in microphone | Blu..больше |
|
55.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
55.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | ANC | Noise reductionбольше |
|
55.99 €
|
B магазин skytech.lt |
Belaidės ausinės Edifier W820NB Plus, ANC, Pilkos spalvosбольше |
|
56.24 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
56.24 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | ANC | Noise reductionбольше |
|
57.50 €
|
B магазин printera.lt |
Edifier W820NB Plus Gray ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
57.50 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
57.50 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Edifier W820NB PlusKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.3 € больше |
|
57.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Edifier W820NB Plus bevielės laidinės Bluetooth mikrofonas pilkosбольше |
|
57.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | ANC | Noise reductionбольше |
|
58.01 €
|
B магазин enrike.lt |
Edifier Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | Built-in Microphone | Bluet..больше |
|
58.06 €
|
B магазин smartech.ee |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | Built-in microphone | Blu..больше |
|
58.56 €
|
B магазин smartonly.eu |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | Built-in microphone | Blu..больше |
|
59.53 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
59.53 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | ANC | Noise reductionбольше |
|
59.63 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Edifier W820NB Plus, Black W820NB Plus Dark Grayбольше |
|
60.05 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
60.05 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | Built-in microphone | Blu..больше |
|
61.71 €
|
B магазин baitukas.lt |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | ANC | Noise reductionбольше |
|
62.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
62.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Edifier Wireless Over-Ear Headphones W820NB Plus ANC Noise reductionбольше |
|
63.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
63.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Słuchawki bezprzewodowe Edifier W820NB Plus, ANC (beżowe)больше |
|
70.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
70.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Edifier | Wireless Over-Ear Headphones | W820NB Plus | ANC | Noise reductionбольше |
|
72.21 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:01
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6923520245444 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | muzikos klausymo trukmė: iki 49 val. (iki 29 val. su anc). aptakus dizainas, gera garso izoliacija. |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 220g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |


























































