Edifier R980T цена
Edifier R980T цена
Kompiuterinė kolonėlė Edifier R980T, juoda sp., 24 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
67.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Edifier R980T, juodaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
67.90 €
|
B магазин pigu.lt |
Kompiuterinės kolonėles Edifier R980T, Speaker type 2.0, 3.5mm, 24 W, Juodos spa.. |
|
54.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
54.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Edifier Studio R980T kompiuterinės kolonėlės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
59.99 €
|
B магазин rde.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier R980T, juoda sp., 24 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
67.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier R980T, juoda sp., 24 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
67.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Studio R980TPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
67.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
67.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier R980T, juodaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
67.90 €
|
B магазин pigu.lt |
Studio R980TIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
71.30 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
71.30 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 04:10
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 6923520263899 |
| Tipas | garsiakalbis |
| Maitinimo šaltinis | tinklas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 2 x 12w |
| Atkuriamų dažnių juosta | 70 - 20000hz |
| Varža | 4Ω |
| Matmenys | 14 x 22.6 x 19.7cm |
| Svoris | 3.53kg |
| Membranos skersmuo (mm) | 106 |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | vartotojo instrukcija, garso kolonėlė, laidas |
| Jungties tipas | rca |
| Bluetooth | - |
| Korpusas | mdf |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Priekinės kolonėlės | 2 |
| Žemų dažnių kolonėlės | - |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Показать больше | |




















































