Edifier MR4 цена
Edifier MR4 цена
Edifier Speaker MR4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165.0 € больше |
|
100.43 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kolonėlė Edifier MR4, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.9 € больше |
|
104.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kolonėlė Edifier Speaker MR4Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
118.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Edifier MR4 baltos spalvos aktyvios studijinės monitorinės kolonėlės | Galia: 42..больше |
|
77.59 €
|
B магазин skytech.lt |
Edifier Speaker MR4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165.0 € больше |
|
100.43 €*
|
B магазин pigu.lt |
Edifier MR4 2.0 White kompiuterinės kolonėlės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.10 eur/mėn больше |
|
101.01 €
|
B магазин rde.lt |
Kolonėlės Edifier MR4, Juodos spalvosбольше |
|
101.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
101.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Edifier | Speaker | MR4 | MR4 blackбольше |
|
102.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
102.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Edifier | Speaker | MR4больше |
|
104.77 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
104.77 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Edifier | Speaker | MR4больше |
|
104.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
104.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kolonėlė Edifier MR4, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.9 € больше |
|
104.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kolonėlė Edifier MR4, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.9 € больше |
|
104.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Edifier MR4, Black MR4 blackбольше |
|
105.43 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
105.43 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Edifier | Speaker | MR4больше |
|
106.54 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
106.54 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Edifier MR4-WHITE loudspeaker Wired 21 Wбольше |
|
114.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
114.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Edifier | Speaker | MR4Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
117.61 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
117.61 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Kolonėlė Edifier Speaker MR4Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
118.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Edifier MR4 Speakers 2.0 (white) |
|
119.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
119.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Edifier MR4 Powered Studio Monitor Speakers, Black - garso kolonėlėsGreitas išsiuntimas! больше |
|
129.97 €
|
B магазин epirkimas.lt |
Edifier MR4 Aukštos kokybės aktyvūs monitoriniai garsiakalbiai |
|
161.00 €
18 раб. дн.
Срок доставки: 18 раб. дн. |
161.00 €
18 раб. дн.
Срок доставки: 18 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 19:04
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 6923520269112 |
| Tipas | garsiakalbis |
| Maitinimo šaltinis | 3.5mm mini jack |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 42w |
| Žemų dažnių kolonėlės išėjimo galia RMS | 100 |
| Atkuriamų dažnių juosta | 20 - 40000hz |
| Varža | 42Ω |
| Matmenys | 19 x 9.1 x 5.7cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Membranos skersmuo (mm) | 100 |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Pakuotės turinys | garsiakalbis, Įkroviklis, laidas |
| Jungties tipas | aux |
| Bluetooth | - |
| Darbo laikas naudojant akumuliatorių | 30val. |
| Korpusas | plastikas, medis |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 50 |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | 40 |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Priekinės kolonėlės | 2 |
| Žemų dažnių kolonėlės | + |
| Atsparumas drėgmei | + |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | išmanusis įrenginys |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |













































