Edifier Studio R1280T цена
Edifier Studio R1280T цена
Edifier Studio R1280T, ruda/juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 131.0 € |
|
86.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier R1280T, ruda sp., 42 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.9 € больше |
|
89.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kolonėlės Edifier R1280T, Juodos spalvosбольше |
|
85.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
85.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Kolonėlės Edifier R1280T 2.0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
86.73 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
86.73 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier Studio R1280T, ruda/juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 131.0 € |
|
86.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier R1280T, ruda sp., 42 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.9 € больше |
|
89.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kompiuterinė kolonėlė Edifier R1280T, ruda sp., 42 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.9 € больше |
|
89.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Edifier Studio R1280T kompiuterinės kolonėlės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.00 eur/mėn больше |
|
89.99 €
|
B магазин rde.lt |
Kolonėlės Edifier R1280T 2.0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
91.07 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
91.07 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Edifier Studio 1280T 2-way Grey, Wood Wired 21 Wбольше |
|
114.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
114.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 06:08
! Сообщить об ошибке| Марка | EDIFIER |
| Категория | Звуковые колонки |
| Продукт код | 6923520263875 |
| Gamintojo kodas | r1280t |
| Tipas | garsiakalbis |
| Maitinimo šaltinis | tinklas |
| Kolonėlių išėjimo galia (RMS) | 42w |
| Atkuriamų dažnių juosta | 75 - 18000hz |
| Varža | 32Ω |
| Svoris | 4.9kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | nuotolinio valdymo pultas, garso kolonėlė |
| Jungties tipas | rca, 3.5 mm |
| Bluetooth | - |
| Korpusas | mdf |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 75 |
| Aukštų dažnių diapazonas (kHz) | 18 |
| Akustikos tipas | 2.0 |
| Priekinės kolonėlės | 2 |
| Žemų dažnių kolonėlės | - |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | nuotolinis valdymas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Показать больше | |




























































Гость
2022-07-17 14:03:02
Puikios biudžetinės kolonėlės.