Robotas vejapjovė Dreame Mova 600 цена
Robotas vejapjovė Dreame Mova 600 цена
Vejos pjovimo robotas Mova 600 MLLM1110, 600 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
629.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
629.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidis vejos robotas Mova M600, 600 m2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 892.0 € |
|
685.85 €*
|
B магазин pigu.lt |
MOVA 600 | pjaunama plotas iki 600 m2 (6 arai) | LiDAR navigacija | įkalnė: iki .. |
|
628.90 €
|
B магазин skytech.lt |
Vejos pjovimo robotas Mova 600 MLLM1110, 600 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
629.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
629.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Vejos pjovimo robotas Mova 600 MLLM1110, 600 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 731 € |
|
629.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
629.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidis vejos robotas MOVA 600 |
|
629.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
629.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova 600Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
649.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
649.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
MOVA 600 (MLLM1110) Robotas vejapjovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 108.33 eur/mėn |
|
649.99 €
|
B магазин rde.lt |
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova 600Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
649.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
649.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Belaidis vejos robotas Mova M600, 600 m2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 892.0 € |
|
685.85 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dreame Mova 600 Kit Rasenmähroboter (MOVA 600) |
|
817.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
817.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 09:33
! Сообщить об ошибке| Марка | MOVA |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 6977973410010 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 60mm |
| Pjovimo padėtys | 3 |
| Svoris | 10kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 600m² |

















































