Robotas vejapjovė Mova ViAX 300 цена
Robotas vejapjovė Mova ViAX 300 цена
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova ViAX300Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
499.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
499.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
MOVA ViAX 300 | pjaunamas plotas iki 300 m2 (3 arai) | navigacija: UltraEyes™ + .. |
|
499.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Robot koszący Mova Robot koszący MOVA ViAX 300 | MVVV1200 | 6977973410461 |
|
515.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
MOVA ViAX 300 Belaidis vejos pjovimo robotas skirtas iki 300 m² vejai |
|
518.67 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
518.67 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOVA ViAX 300 robotinė vejapjovė be laido 300m² AI navigacija MVVV1200 Pilka |
|
599.00 €
|
B магазин inserv.lt |
Belaidis vejos pjovimo robotas Mova ViAX300Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
669.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
669.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Vejos pjovimo robotas Mova Viax 300 MVVV1200, 300 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € |
|
669.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Vejos pjovimo robotas Mova Viax 300 MVVV1200, 300 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € |
|
669.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
MOVA ViAX 300 robotinė vejapjovė be laido 300m² AI navigacija MVVV1200 Pilka |
|
699.99 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 17:31
! Сообщить об ошибке| Марка | Mova |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 6977973410461 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | 5ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 60mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 20mm |
| Pjovimo padėtys | - |
| Svoris | 20kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 300m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema |
| Показать больше | |









































