Dreame L40 Ultra CE цена
Dreame L40 Ultra CE цена
Robot sprzątający Dreame L40 Ultra CE B | D16977328066107 | 6977328066107 |
|
352.95 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Robot sprzątający Dreame L40 Ultra CE B | D16977328066107 | 6977328066107 |
|
374.80 €
|
B магазин enter24.eu |
Dreame L40S Pro Ultra RLL74CE-WH dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 95.38 eur/mėn |
|
572.25 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
572.25 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 10:05
! Сообщить об ошибке| Марка | Dreame |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6977328066107 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 13000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 97cm |
| Plotis | 350cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.2l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 450ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | bazinė stotelė su automatinio šiukšlių ištuštinimo, mopų plovimo ir džiovinimo funkcijomis; dulkių maišelis ~3 l; švaraus vandens rezervuaras ~2.5 l, nešvaraus vandens ~2.4 l; programėlės valdymas, suderinamas su alexa/google assistant. |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Įkrovimo laikas | 4val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |

















































