Dreame Mova E30 Ultra цена
Dreame Mova E30 Ultra цена
Dulkių siurblys - robotas Mova E30 Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
329.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys-robotas Mova E30 UltraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.0 € |
|
329.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
329.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Mova E30 Ultra, Baltas |
|
279.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
279.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Mova E30 Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
329.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova E30 Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
329.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dulkių siurblys-robotas Mova E30 UltraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.0 € |
|
329.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
329.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas MOVA E30 ULTRAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
411.59 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
411.59 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas MOVA E30 ULTRAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
432.17 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
432.17 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mova by Dreame E30 Ultra cleaning robot |
|
668.02 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
668.02 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 10:44
! Сообщить об ошибке| Марка | DREAME |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6976233679983 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 7000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.8cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.82kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.2l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | -ml |
| Kita informacija | duoscrub dvigubos šluostės; mopping+ tolygus vandens paskirstymas; roboswing šluosčių svyravimo judesiai; auto mop drying šiltu oru; 3d mapping erdvinis suvokimas; 10,5 mm mopų pakėlimas; vormax technologija oro srauto optimizavimui |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 1.5cm |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 240min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |















































